رنگرزی

رنگرزی فرش

برخی از فرش ها به ویژه آن گروه از فرش هایی كه مكانیزم بافت آنها به شیوه لول می باشد، لبه های طولی فرش به سمت آنها لوله می شود. چنانچه فرش بافته شده دارای چنین عیبی باشد، معمولاً اقدام به چرم دوزی می نمایند. چرمی كه برای كناره دوزی فرش مورد استفاده قرار می گیرد، باید دارای مقاومت و سختی مورد نیاز باشد تا از لول شدن فرش جلوگیری نماید. عرض چرم، بین3 تا 5 سانتی متر است كه جنس آن یا از چرم كاملاً طبیعی (كه البته به این شکل كمتر مورد استفاده قرار می گیرد) یا از چرم مصنوعی (انواع فوم و مواد پلاستیكی) می باشد.

شمال تهران 87654321

شرق تهران 87654321

غرب تهران 87654321

جنوب تهران 87654321

رنگرزی قالی

نحوه ی دوختن چرم به این شكل است كه سوزن چرم دوزی را با نخ چرم دوزی آماده نموده به صورت زیگزاگ نوار چرمی را از پشت فرش به كناره های آن می دوزند. اگر مقدار لوله شدن لبه های فرش زیاد باشد ابتدا فرش را به پشت روی زمین پهن می نمایند و به وسیله ی چكش چوبی، لبه های طولی آن را می كوبند و سپس پارچه ای را به روی آن پهن كرده و با مقداری آب آن را خیس كرده و اتو می كشند. تا مقداری از لوله شدگی آن جلو گیری شود.سپس اقدام به چرم دوزی می كنند.

ثبت سفارش آنلاین خدمات رنگرزی انواع فرش

برای ثبت خدمات از لینک زیر استفاده کنید

در تمام مناطق تهران با شماییم.

فاصله ما با شما فقط یک تلفن است!

مشتریان محترم می توانند با انتخاب یکی از شعبه های کارخانه قالیشویی عصرجدید ، نزدیک به محل سکونت خود، با کارشناسان ما تماس بگیرند تا در سریع ترین زمان ممکن از تمامی خدمات حرفه ای قالیشویی در تهران بهره مند شوند. تمام سعی و تلاش این مجموعه همواره ارائه خدمات قالیشویی ارزان ، با کیفیت عالی و سریع است. در طول ده ها سال فعالیت درخشان، مجموعه عصر جدید تلاش کرده است که مورد اعتماد مشتریان خود باشد و رضایت آن‌ها را از هر نظر جلب کند. امروز مفتخر هستیم که بگوییم قالیشویی عصر جدید به دلایل مختلف یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شماست.

سفارش تلفنی

تماس بگیرید
021-876543210(دفتر مرکزی)

ثبت سفارش آنلاین
سفارش تلفنی 88472749-021 سفارش اینترنتی