اصلاح ساییدگی

اصلاح ساییدگی قالی

هنگامی که خامه همرنگ قالی پیدا نشده و یا در دسترس نباشد و از طرفی قالی از رو پرز داشته و از پشت سائیده داشته باشد و اگر بخواهند پرز را در آورده و گره با خامه نسبتاً همرنگ بزنند، از قسمت مرمت شده کاملاً مشخص باشد، به ناچار برای نشان دادن ظاهر قالی – بدون آنکه پرز را در آورند – در پشت قالی حالتی از گره را نشان می دهند.

شمال تهران 87654321

شرق تهران 87654321

غرب تهران 87654321

جنوب تهران 87654321

اصلاح ساییدگی فرش

یکی از نقص‌های بسیار مضر برای هر فرش ساییدگی است زیرا در طولانی‌مدت می‌تواند باعث تاروپود فرش را از هم جدا کند. کفسازی محل قرارگیری فرش از مهمترین علل ساییدگی فرش است بنابراین از قرار دادن فرش در مکان‌های زبر و خشن و مرطوب خودداری کنید و اشیای تیز و سنگین مثل پایه‌های میزها و … را به‌طور مستقیم روی فرش قرار ندهید. درهرصورت اگر فرش شما آسیب‌دیده است برای رفع ساییدگی فرش خود با ما در قالیشویی بزرگ ایران تماس بگیرید.

ثبت سفارش آنلاین خدمات رفع ساییدگی انواع فرش

برای ثبت خدمات از لینک زیر استفاده کنید

در تمام مناطق تهران با شماییم.

فاصله ما با شما فقط یک تلفن است!

مشتریان محترم می توانند با انتخاب یکی از شعبه های کارخانه قالیشویی عصرجدید ، نزدیک به محل سکونت خود، با کارشناسان ما تماس بگیرند تا در سریع ترین زمان ممکن از تمامی خدمات حرفه ای قالیشویی در تهران بهره مند شوند. تمام سعی و تلاش این مجموعه همواره ارائه خدمات قالیشویی ارزان ، با کیفیت عالی و سریع است. در طول ده ها سال فعالیت درخشان، مجموعه عصر جدید تلاش کرده است که مورد اعتماد مشتریان خود باشد و رضایت آن‌ها را از هر نظر جلب کند. امروز مفتخر هستیم که بگوییم قالیشویی عصر جدید به دلایل مختلف یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شماست.

قالیشویی در تمام نقاط تهران
سفارش تلفنی

تماس بگیرید
021-876543210(دفتر مرکزی)

ثبت سفارش آنلاین
سفارش تلفنی 88472749-021 سفارش اینترنتی