اصلاح پوسیدگی

اصلاح پوسیدگی قالی

رفع پوسیدگی فرش توسط کارخانه قالیشویی ایران روی فرش‌های آسیب‌دیده انجام می‌شود. پوسیدگی در اثر عوامل مختلفی می‌تواند به وجود آید اما نکته مهم اینجاست که پوسیدگی چیزی است که باید هر چه سریع‌تر نسبت به ترمیم آن اقدام شود زیرا ممکن است گسترش پیدا کند و هر چه میزان بیشتری از فرش شما دچار پوسیدگی شود ترمیم و بازسازی فرش شما مشکل‌تر خواهد بود. به همین دلیل به دنبال رفع عیوبی این‌چنینی ایران اقدام به ارائه خدمات نموده است.

شمال تهران 87654321

شرق تهران 87654321

غرب تهران 87654321

جنوب تهران 87654321

اصلاح پوسیدگی فرش

یکی از نقص‌های بسیار مضر برای هر فرش پوسیدگی است زیرا در طولانی‌مدت می‌تواند باعث تاروپود فرش را از هم جدا کند. رطوبت مهم‌ترین عاملی است که به پوسیدگی فرش منجر می‌شود بنابراین از قرار دادن فرش در مکان‌های مرطوب خودداری کنید و اشیای تیز و سنگین مثل پایه‌های میزها و … را به‌طور مستقیم روی فرش قرار ندهید. درهرصورت اگر فرش شما آسیب‌دیده است برای رفع پوسیدگی فرش خود با ما در قالیشویی بزرگ ایران تماس بگیرید.

ثبت سفارش آنلاین خدمات رفع پوسیدگی انواع فرش

برای ثبت خدمات از لینک زیر استفاده کنید

در تمام مناطق تهران با شماییم.

فاصله ما با شما فقط یک تلفن است!

مشتریان محترم می توانند با انتخاب یکی از شعبه های کارخانه قالیشویی عصرجدید ، نزدیک به محل سکونت خود، با کارشناسان ما تماس بگیرند تا در سریع ترین زمان ممکن از تمامی خدمات حرفه ای قالیشویی در تهران بهره مند شوند. تمام سعی و تلاش این مجموعه همواره ارائه خدمات قالیشویی ارزان ، با کیفیت عالی و سریع است. در طول ده ها سال فعالیت درخشان، مجموعه عصر جدید تلاش کرده است که مورد اعتماد مشتریان خود باشد و رضایت آن‌ها را از هر نظر جلب کند. امروز مفتخر هستیم که بگوییم قالیشویی عصر جدید به دلایل مختلف یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شماست.

قالیشویی در تمام نقاط تهران
سفارش تلفنی

تماس بگیرید
021-876543210(دفتر مرکزی)

ثبت سفارش آنلاین
سفارش تلفنی 88472749-021 سفارش اینترنتی