خدمات تکمیلی آرایشی

خدمات تکمیلی آرایشی فرش

پس از اجرای موفقيت آمیز طرح تحویل فرش بصورت لول با روکش پلاستیکی و طرح تحویل فرش های شسته شده بدون چروک که برای اولین بار توسط قالیشویی به مرحله اجرا گذاشته شد،که با استقبال پرشور شما شهروندان محترم روبه رو گشت اینک مفتخریم حاصل سالها تلاش و کوشش، تحقیق و تفحص ،تجربه و تبحر خود را در قالب طرحی نو، جامع و ماندگار جهت حفظ سلامت و کیفیت فرش های شما اعلام نمائیم.

شمال تهران 87654321

شرق تهران 87654321

غرب تهران 87654321

جنوب تهران 87654321

خدمات تکمیلی آرایشی قالی

پس از اجرای موفقيت آمیز طرح تحویل فرش بصورت لول با روکش پلاستیکی و طرح تحویل فرش های شسته شده بدون چروک که برای اولین بار توسط قالیشویی  به مرحله اجرا گذاشته شد،که با استقبال پرشور شما شهروندان محترم روبه رو گشت اینک مفتخریم حاصل سالها تلاش و کوشش، تحقیق و تفحص ،تجربه و تبحر خود را در قالب طرحی نو، جامع و ماندگار جهت حفظ سلامت و کیفیت فرش های شما اعلام نمائیم.

ثبت سفارش آنلاین خدمات تکمیلی آرایشی انواع فرش

برای ثبت خدمات از لینک زیر استفاده کنید

در تمام مناطق تهران با شماییم.

فاصله ما با شما فقط یک تلفن است!

مشتریان محترم می توانند با انتخاب یکی از شعبه های کارخانه قالیشویی عصرجدید ، نزدیک به محل سکونت خود، با کارشناسان ما تماس بگیرند تا در سریع ترین زمان ممکن از تمامی خدمات حرفه ای قالیشویی در تهران بهره مند شوند. تمام سعی و تلاش این مجموعه همواره ارائه خدمات قالیشویی ارزان ، با کیفیت عالی و سریع است. در طول ده ها سال فعالیت درخشان، مجموعه عصر جدید تلاش کرده است که مورد اعتماد مشتریان خود باشد و رضایت آن‌ها را از هر نظر جلب کند. امروز مفتخر هستیم که بگوییم قالیشویی عصر جدید به دلایل مختلف یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شماست.

سفارش تلفنی

تماس بگیرید
021-876543210(دفتر مرکزی)

ثبت سفارش آنلاین
سفارش تلفنی 88472749-021 سفارش اینترنتی