لکه گیری

لکه گیری فرش

فرش در طول استفاده گاه دستخوش آسیبهایی همچون ریختن مواد چسبنده از قبیل قیر، چسب، رنگهای شیمیایی، رنگهای جوهری و روغنهایی از قبیل نفت سیاه و غیره می گردد که زدودن آنها را از روی فرش، لکه گیری می گویند.

شمال تهران 87654321

شرق تهران 87654321

غرب تهران 87654321

جنوب تهران 87654321

لکه گیری قالی

کارخانه قالیشویی ایران در زمینه لک برداری و لکه‌زدایی از فرش تخصص کامل دارد. این شرکت در راستای ارائه خدمات ترمیم و رفوی فرش تکنیک‌های لازم برای رفع اثر هرگونه لکه اعم از تکنیک‌های زیر را ارائه می‌نماید:
رنگ برداری از روی فرش
ریشه زنی
شیرازه دوزی
رفع آثار سوختگی
برای لکه برداری فرش دستباف و ماشینی و شستشوی فرش ماشینی و دستباف و انواع فرش ابریشم و تابلو فرش کافیست با ما در تماس باشید.

ثبت سفارش آنلاین خدمات لکه گیری انواع فرش

برای ثبت خدمات از لینک زیر استفاده کنید

در تمام مناطق تهران با شماییم.

فاصله ما با شما فقط یک تلفن است!

مشتریان محترم می توانند با انتخاب یکی از شعبه های کارخانه قالیشویی عصرجدید ، نزدیک به محل سکونت خود، با کارشناسان ما تماس بگیرند تا در سریع ترین زمان ممکن از تمامی خدمات حرفه ای قالیشویی در تهران بهره مند شوند. تمام سعی و تلاش این مجموعه همواره ارائه خدمات قالیشویی ارزان ، با کیفیت عالی و سریع است. در طول ده ها سال فعالیت درخشان، مجموعه عصر جدید تلاش کرده است که مورد اعتماد مشتریان خود باشد و رضایت آن‌ها را از هر نظر جلب کند. امروز مفتخر هستیم که بگوییم قالیشویی عصر جدید به دلایل مختلف یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شماست.

سفارش تلفنی

تماس بگیرید
021-876543210(دفتر مرکزی)

ثبت سفارش آنلاین
سفارش تلفنی 88472749-021 سفارش اینترنتی