مبل‌شویی

خشکشویی انواع مبلمان راحتی (تضمینی)

مبل ها مورد استفاده مداوم روزانه هستند و در معرض آلودگی های زیادی قرار دارند. همین حالا به مبلمان نگاهی داشته باشید آیا لکه های کوچک و بزرگ روی مبل ها را می بینید؟ حتی اگر ظاهر رویه مبلمان هم تمیز باشد با کثیفی و آلودگی های بافت و درون اسفنج ها چه می کنید؟ به طور معمول مبلمان نیاز به شستشوی سالیانه دارند. سرویس خشکشویی مبلمان با شروع خانه تکانی های نوروزی بیشتر درخواست می شد.
از دیگر خدمات قالیشویی عصر جدید خدمات خشکشویی مبلمان است که فقط با یک تلفن سفارش شما ثبت خواهد شد.

شمال تهران 88472749

شرق تهران 33653447

غرب تهران 09126143850

جنوب تهران 55183154

تعرفه خدمات

 
خدمات هزینه
شستشوی مبل ۷ نفره 315 هزار تومان
شستشوی مبل ۵ نفره 225 هزار تومان
شستشوی صندلی ناهار خوری 20 هزار تومان
شستشوی خوشخواب 2 نفره 180 هزار تومان
شستشوی خوشخواب تک‌نفره 90 هزار تومان

نمونه کار های انجام شده 

مبل شویی تخصصی

امروزه کمتر خانه ای بدون مبلمان پیدا می شود. سوای از نوع مبلمان در اکثر خانه ها حداقل یک دست مبلمان پیدا می شود. تمیزی و بدون لکه بدون مبلمان همیشه یکی از نکات بسیار مهم برای مبلمان است. بعضی از انواع مبلمان دارای تشک یا پشتی جداشونده هستند. که روکش آنها زیپدار بوده و از خود تشک به راحتی جدا و شسته می شود. اما بدنه مبلمان همچنان نیاز به شستشو و خشکشویی دارد. برای شستشوی مبل یا خشکشویی مبلمان باید از دستگاه های مخصوص مبلشویی استفاده کرد.

ثبت سفارش آنلاین خشکشویی مبل

برای ثبت خدمات مبل شویی از دکمه زیر استفاده کنید

(((تمام خدمات به صورت کاملا تضمینی انجام میگردد و در صورت رضایت شما وجه دریافت میشود))))

فاصله ما با شما فقط یک تلفن است!

مشتریان محترم می توانند با انتخاب یکی از شعبه های کارخانه قالیشویی عصرجدید ، نزدیک به محل سکونت خود، با کارشناسان ما تماس بگیرند تا در سریع ترین زمان ممکن از تمامی خدمات حرفه ای قالیشویی در تهران بهره مند شوند. تمام سعی و تلاش این مجموعه همواره ارائه خدمات قالیشویی ارزان ، با کیفیت عالی و سریع است. در طول ده ها سال فعالیت درخشان، مجموعه عصر جدید تلاش کرده است که مورد اعتماد مشتریان خود باشد و رضایت آن‌ها را از هر نظر جلب کند. امروز مفتخر هستیم که بگوییم قالیشویی عصر جدید به دلایل مختلف یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شماست.

قالیشویی در تمام نقاط تهران
سفارش تلفنی

تماس بگیرید
021-876543210(دفتر مرکزی)

ثبت سفارش آنلاین
سفارش تلفنی 88472749-021 سفارش اینترنتی