قالیشویی در تهران

خدمات شستشوی فرش

قالیشویی ایران نزدیک به 3 دهه است که در حوزه خدمات حرفه ای قالیشویی و شستشوی فرش و قالی در سطح تهران فعال است. در طی این سال‌ها تجارب بسیاری را از شیوه‌های شستشو و ترمیم تا روش‌های ارائه خدمات بهتر و با کیفیت به مشتری، کسب کرده‌ایم. کارخانه قالیشویی عصر جدید با در اختیار داشتن تجهزات بروز و ممتاز همچنین دارای کادری مجرب و متخصص در زمینه قالیشویی در تهران و شستشوی انواع فرش و قالی همچنین تجربه بالای مدیریت مجموعه باعث شده تا کنون بین همکاران و رقبای خود همواره ممتاز باشد.

شمال تهران 87654321

شرق تهران 87654321

غرب تهران 87654321

جنوب تهران 87654321

قالیشویی در تهران
قالیشویی ارزان در تهران

قالیشویی در تهران

قالی را لول شده تحویل بگیرید

قالیشویی عصر جدید همواره سعی دارد خدماتی با کیفیت ارایه کند از این رو فرش و قالی شما را از منزل شما جمع کرده و بعد از شستشو آن را بصورت اتو شده و لول شده با کاور تحویل میدهد و در صورت نیاز مشتری آن را در منزل شما مشتریان محترم پهن میکند.

در تمام مناطق تهران با شماییم.

فاصله ما با شما فقط یک تلفن است!

مشتریان محترم می توانند با انتخاب یکی از شعبه های کارخانه قالیشویی عصرجدید ، نزدیک به محل سکونت خود، با کارشناسان ما تماس بگیرند تا در سریع ترین زمان ممکن از تمامی خدمات حرفه ای قالیشویی در تهران بهره مند شوند. تمام سعی و تلاش این مجموعه همواره ارائه خدمات قالیشویی ارزان ، با کیفیت عالی و سریع است. در طول ده ها سال فعالیت درخشان، مجموعه عصر جدید تلاش کرده است که مورد اعتماد مشتریان خود باشد و رضایت آن‌ها را از هر نظر جلب کند. امروز مفتخر هستیم که بگوییم قالیشویی عصر جدید به دلایل مختلف یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شماست.

قالیشویی در تمام نقاط تهران

ثبت سفارش آنلاین شستشوی فرش و قالیشویی در تهران

برای ثبت خدمات شستشوی انواع فرش از لینک زیر استفاده کنید

ما به کیفیت خدماتمان 100 % ایمان داریم برای اینکه شما هم مطمئن شوید

درصورت عدم رضایت شما از کیفیت کار (به هر دلیلی) قالی شستشو شده را بصورت 100 رایگان مجددا به کارخانه برده و آن را شستشو خواهیم دارد. شمــا می‌توانید در زمان تحویل قالی از گارانتی رضایت بدون هیچ مشکلی استفاده کنید. معیار تشخیص فقط و فقط نظر شخصی شماست و هیچ سوالی پرسیده نخواهد شد

سفارش تلفنی

تماس بگیرید
021-876543210(دفتر مرکزی)

ثبت سفارش آنلاین
سفارش تلفنی 88472749-021 سفارش اینترنتی